Farnost Pecka

Eucharistie svaté přijímání. Milí přátelé, farníci, místní i poutníci! Vítáme Vás na stránkách farnosti Pecka a prosím, směle se proklikejte k informacím, které zajímají právě Vás! Najdete tu vše důležité o duchovní službě, o historii farnosti, o jejím současném životě, kulturním programu i možnostech ubytování. Těšíme se na setkání mimo virtuální prostor! Prohlídky kostela v červenci a srpnu 2015. Soboty 10.30, 13 a 15 hod. Neděle 10.30, 13 a 15 hod. Možnost noclehu na faře. 20 týden v mezidobí.

OVERVIEW

The website farnostpecka.cz currently has a traffic ranking of zero (the smaller the better). We have traversed zero pages within the website farnostpecka.cz and found twenty-seven websites referring to farnostpecka.cz. We were able to discover one social network accounts enjoyed by this website.

FARNOSTPECKA.CZ TRAFFIC

The website farnostpecka.cz has seen varying amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for farnostpecka.cz

Traffic ranking (by month) for farnostpecka.cz

Traffic ranking by day of the week for farnostpecka.cz

Městečko - Oficiální stránky městysu Pecka

Závody na historických lyžích, 7. Jarní úklid ve Staňkově, březen 2014. Místní lidová knihovna v Bělé u Pecky. Houby od jara do zimy, 5. Vzpomínka na historickou Pecku, 3. Pasování na čtenáře, 20. Na kole dětem, 18. Za císaře pána, 6. 6 archeologická vycházka, 11. Obrázky z Provance, 8.

WHAT DOES FARNOSTPECKA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of farnostpecka.cz Mobile Screenshot of farnostpecka.cz Tablet Screenshot of farnostpecka.cz

FARNOSTPECKA.CZ SERVER

I identified that the main page on farnostpecka.cz took two thousand seven hundred and sixty-six milliseconds to stream. Our crawlers could not find a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
88.86.121.24

We identified that this domain is weilding the nginx/1.7.1 server.

Farnost Pecka

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website farnostpecka.cz states the following, "Milí přátelé, farníci, místní i poutníci! Vítáme Vás na stránkách farnosti Pecka a prosím, směle se proklikejte k informacím, které zajímají právě Vás! Najdete tu vše důležité o duchovní službě, o historii farnosti, o jejím současném životě, kulturním programu i možnostech ubytování." I analyzed that the webpage said " Těšíme se na setkání mimo virtuální prostor! Prohlídky kostela v červenci a srpnu 2015." They also stated "30, 13 a 15 hod. 30, 13 a 15 hod."

ANALYZE OTHER WEB SITES

Antonín Fornůsek Návrhy, realizace a údržba zeleně

Od roku 1999 se zabýváme navrhováním, realizací a údržbou okrasných zahrad, předzahrádek a veřejných prostranství. Nabízíme komplexní služby v oblasti péče o zahradu. Jsme realizátory pro zahradní firmu. Zajištění veškerých potřebných komponent pro realizaci projektu. Vybudování skalek včetně potřebných rostlin a kamenů. Dodávky prací a materiálů - písku, zemin, kamene, chemie, rostlin, drtí, fólií. Přání a sny jsou příl.

Fotky od Lenky

Všechny příznivce dobré fotky srdečně zdravím! Vzhledem k tomu, že kapacita mého počítače je poddymenzovaná a protože se mě často ptáte, kde je možné spatřit fotky mnou pořízené i rozhodla jsem se tedy, že spojím příjemné s užitečným a vám všem a mému počítači splním přání. Fotky musí na světlo! Nevím jak vy, ale on mi za to uvolněné místo poděkuje tím, že se nezhroutí. Doufám, že ani vás to nepotkáJ. Výstavu v galerii zatím neplánuji, takže prozatím přijměte slovo úvodem a internetový odkaz.

SVET vo FOTO

V dnešnej dobe takmer každé dieťa vlastní mobil. Mnohokrát nie hocijaký, s mnohými funkciami, kvalitným fotoaparátom. Je to rozmar či nevyhnutnosť doby? Cieľom nie je vytvoriť prehnane umelecké dokonalé fotografie, skôr zbierku fotografií prírodného sveta očami detí.

Lets speak together - Home page

V rámci projektu spolupracujeme s desítkami základních škol, na které se nám podařilo umístit rodilé mluvčí, kteří učitelům a žákům pomáhají s výukou cizích jazyků. Projekt pomáhá zejména žákům základních škol a samozřejmě jejich učitelům. Protože si myslíme, že kontakt s rodilým mluvčím je jednou z nejlepších cest, jak se naučit cizí jazyk. Sledujte, co je v rámci Let s speak nového.